logo
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر

همه چیز درباره ریپل XRP

ارز دیجیتال XRP را کمپانی ریپل (Ripple) تولید کرده.

ریپل خودش ارز دیجیتال نیست بلکه یک کمپانی است در زمینه ی بلاک چین و ارز های رمزنگاری شده. این کمپانی فعال و موفق ارز دیجیتال خود را به نام XRP ارائه داده است و هم اکنون جزو سومین ارز برتر رمزنگاری میباشد.

بنیان گذاران ریپل با درک اصطکاک در پرداخت ریپل را با استفاده از فناوری بلاک چین و دارایی های دیجیتال تاسیس کردند تا موسسات مالی بتوانند از طریق رمز ارز ها فورا و با اطمینان، پول ارسال کنند.

این اتحاد زیر ساخت های اساسی که موسسات و ارائه دهندگان را با یکدیگر پیوند میدهد، نه تنها به مشتریان XRP در تجارت کمک میکند، بلکه به جهانیان نیز کمک میکند تا بتوانند پول هایشان را مانند اطلاعات به راحتی جابه جا کنند.

همچنین امنیت تراکنش‌ها به گونه‌ای است که داده‌ های تراکنش به‌صورت کاملاً خصوصی فقط برای طرفین معامله در دسترس است. کاربران در سیستم ریپل با نام مستعار شناخته می‌شوند و هر کدام داری یک کلید عمومی و خصوصی هستند تا هنگام پرداخت این مبادلات را به صورت رمزنگاری شده امضا کند.

 

 

دلیل تقاوت XRP با بقیه ارز های دیجیتال

مشتریان واقعی، محصولات واقعی: ریپل تنها شرکت سرمایه گذار بلاک چین است که امروزه محصولاتی در استفاده تجاری دارد. شبکه پرداخت جهانی ریپل شامل بیش از ۳۰۰ مشتری در بیش از ۴۰ کشور در ۶ قاره است.

بهترین دارایی دیجیتال ساخته شده برای پرداخت: همه موسسات مالی شبکه ریپل از پرداخت های جهانی سریع با هزینه کم بهره مند هستند اما افرادی که از ارز دیجیتال XRP برای منبع نقدینگی استفاده میکنند می توانند این کار را طی چند ثانیه انجام دهند.

XRP سریعتر، کم هزینه تر و مقیاس پذیر تر از سایر ارز های دیجیتال است.

تغییر سیستم مالی از درون: سیستم ریپل با دولت ها و بانک های مرکزی کار میکند، نه بر ضد آن ها بلکه برای بهبود روش جهانی انتقال و جابه جایی پول. یعنی راه حلی برای ایجاد تراکنش های مالی در سریعترین زمان و با بیشترین سود.

 

 

ارز دیجیتال XRPتفاوت ارز دیجیتال XRP با بیت کوین

نکته قابل توجه این است که مبادله در بیت کوین میتواند ساعت ها به طول بیانجامد در حالی که در ریپل فقط چند ثانیه طول میکشد تا تراکنش ها انجام شوند.

همچنین بیت کوین قیمت بسیار بالایی دارد و به سختی در اختیار کاربران قرار میگیرد در صورتی که ارزش ریپل به میزان زیاد، افزایش نیافته و هنوز در حال رشد است.

اکنون قیمت ریپل زیر نیم دلار است و به راحتی قابل خرید میباشد.


خرید ریپل :

در حال حاضر برای بدست آوردن ریپل تنها راه موجود خرید این رمز ارز میباشد.

صرافی های زیادی هستند که از ارز XRP پشتیبانی میکنند. میتوان برای خرید و بدست آوردن ریپل از طریق ان ها اقدام نمود.

همچنین در ادامه برای نگهدای و خرید و فروش آن شما یه یک کیف پول دیجیتال که قبلا توضیحات لازم و معرفی و آموزش های مربوطه داده شده است، دارید.

سرمایه گذاری:

با توجه به قدرتمند شدن این شرکت و گسترش فعالیت های خود در سرتاسر جهان ریپل آینده روشنی خواهد داشت و ارز این شرکت هم قدرتمند تر خواهد شد.

در کل حدود ۱۰۰ میلیارد ریپل موجود است که تقریبا ۴۰ میلیارد آن وارد بازار شده.

 

دیدگاه‌ها ( ۰)

*
*