logo
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر

ویروس و بد افزار کلیپ بورد برای هک آدرس کیف پول دیجیتال

ویروس و بد افزار های جدید کلیپ بورد، ویندوز شما را تغییر داده و آدرس های کیف پول رمزنگاری شمارا تغییر میدهد.

ویروس

هکرها با استفاده از بدافزارهای بسیار خطرناک ، سوءاستفاده ای ایجاد کرده اند که ۲٫۳ میلیون کیف پول رمزنگاری با ارزش را تماشا می کند و آدرس های موجود در کلیپ بورد ویندوز را با آدرس مرتبط با هکرها جایگزین می کند.

به عبارت دیگر ، می توانید آدرس کیف پول خود را – به عنوان مثال – ۳BYpmdzASG7S6WrpmrnzJCX3y8kduF6Kmc قرار دهید – و بدافزارها به صورت ظریف (یا غیرقابل تفکر) آن را بهکیف پول دیجیتال خصوصی خود تغییر دهید.

از آنجا که در کلیپ بورد اتفاق می افتد اکثر مردم متوجه تغییر بین کپی کردن و چسباندن نمی شوند.


روش کار ویروس:

این آخرین نسخه به طور فعال کیف پول های با ارزش را تماشا کرده و هنگام ورود به حساب کاربری ، اقدام به گرفتن بیت کوین می کند. در زیر مثالی از بدافزارهای موجود در محل کار آورده شده است.

این نرم افزارهای مخرب یک پرونده عظیم ۸۳ مگابایتی DLL را اجرا می کند که به عنوان یک سرویس مستقیم X نقاب می شود. در داخل DLL یک فایل متنی ۲٫۵ میلیون خطی پر از آدرس بیت کوین وجود دارد. در آزمون فوق هنگام برش و چسباندن از صفحه HTML به WordPad متوجه می شوید که حساب ها در حالی که شروع آدرس را بدون تغییر می گذارند ، در هر مورد به صورت ظریف اصلاح می شوند.

ویروس

اما، تنها راه اطمینان از BTC شما ایمن بودن دقیق هر نشانی است که در آن جای گذاری می شود.

از آنجا که بدافزارهایی مانند این در پس زمینه اجرا می شوند و هیچ علامتی مبنی بر اجرای آن وجود ندارد ، تشخیص اینکه آلوده هستید نیز آسان نیست. بنابراین مهم است که همیشه یک راه حل ضد ویروس به روز شده برای محافظت از این نوع تهدیدات نصب کنید.

همچنین بسیار حائز اهمیت است که همه کاربران cryptocurrency قبل از ارسال آنها ، آدرسهای ارسال کننده رمزهای تبلیغاتی را به دو برابر بررسی کنند. به این ترتیب می توانید متوجه شوید که آیا آدرس جایگزین آدرس دیگری شده است.

در صورتیکه تصمیم به هرگونه استفاده از بیت کوین دارید پیش از هرچیزسیستم مورد استفاده خودتان را به صورت کامل اسکن و آپدیت کنید و گزینه های نرم افزارامنیتی مورد استفاده خودتان را در سختگیرانه ترین حالت قرار دهید.

 

 

در صورتیکه قصد کپی کردن یک آدرس بیت کوین در کلیپ برد حافظه را دارید حتما چند حرف ابتدا یا انتهای آدرس بیت کوین را نیز به حافظه خودتان بسپارید. پس از قرار دادن آدرس بیت کوین در محل مورد نیاز، تعدادی از حروف ابتدا یا انتها را با آدرس بیت کوین اصلی چک کنید تا مطمین شوید آدرس در حین انتقال تغییر نکرده باشد..

دیدگاه‌ها ( ۰)

*
*