logo
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر

ارزی با پشتوانه طلا XAU₮

عرضه کننده رمز ارز تتر  (Terher) در حال راه‌اندازی یک ارز دیجیتال جدید است که پشتوانه طلا دارد و قیمت آن با قیمت طلا بالا و پایین می‌شود. به این ترتیب، سرمایه‌گذاری در طلا برای کاربران ارزهای دیجیتال بسیار آسان خواهد شد.،این رمز ارز روی  اتریوم و ترون به صورت توکن‌های ERC-20 و TRC20 صادر خواهد شد.

کوین دسک در این مورد نوشت، تتر روز پنج‌شنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که هر واحد از ارز دیجیتال تتر گلد (Tether Gold) نشان‌دهنده مالکیت یک اونس تروا از یک شمس طلای فیزیکی است. این استیل کوین یا همان رمز ارز باثبات جدید که نماد اختصاری آن XAU₮ است بنابراین، سرمایه‌گذاران به راحتی می‌توانند بدون نگهداری طلای فیزیکی در طلا سرمایه‌گذاری کنند و آن را روی کیف پول‌های اتریوم و ترون نگهداری کنند.

طبق این مقاله، طلای پشتوانه این توکن در یک خزانه سوئیسی ذخیره خواهد شد که نامش به صورت رسمی فاش نشده است. تتر برای ذخیره این طلاها هیچ کارمزدی بابت امانتداری پرداخت نخواهد کرد و به ذخایر طلای فیزیکی کنترل مستقیم دارد.

 

تتر رمز ارزهای  باثبات دیگری دارد که دارای پشتوانه دلار آمریکا، یورو و یوان هستند. شناخته‌شده‌ترین توکن تتر همان توکن دلاری آن یعنی USDT است.

 

 

دیدگاه‌ها ( ۰)

*
*