logo
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر

آیا با افزایش کیف پول قیمت بیت کوین افزایش می یابد؟

یک مطالعه منتشر شده توسط فراهم کننده داده مشتری و بازار ارقام سه ماهه برای یک دوره سه ساله را جمع آوری کرده است. تعداد کاربران کیف پول در سراسر جهان از ۶/۷ میلیون نفر در سال سه ماهه اول سال ۲۰۱۶ به بیش از ۳۴،۶ میلیون نفر در سه ماهه اول ۲۰۱۹ افزایش یافته است. و این شامل افزایش مستمر بوده و در هر فصل شاهد افزایش تعداد کیف پول های ارز دیجیتال نسبت به سه ماهه قبلی بوده ایم.

داده های منتشر شده نشان می دهد که تعداد کیف پول های رمزنگاری کاربران به طور مستمر در سال های اخیر رشد داشته است و تقریبا این روند مستقل از نوسانات بازار بوده است . این روند مثبت در طی بازار نزولی گسترده ادامه دار بوده است و در هفته های گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.

با توجه به محاسبات Blockchain.com، تعداد کل کاربران کیف پول در ۳۰ آپریل ۳۶،۶۱۶،۵۳۰ بود. تعداد کاربران در انتهای ماه آپریل ۲۰۱۲ کمتر از ۵۸۰۰ نفر بود. علی رغم مشکلات موجود ما به التفاوت این دو رقم، بدون شک، نشان دهنده افزایش افراد فعال در زمینه رمزنگاری است.

نمودار دقیق تهیه شده توسط Blockchain.com این روند را تایید می کند. اولین رویداد بین اواخر نوامبر ۲۰۱۷ و پایان ژانویه ۲۰۱۸ اتفاق افتاد که تعداد کیف پول تا حدود ۲٫۵ میلیون عدد افزایش یافت. دومین رویداد از ماه آپریل شروع شد – تقریبا حدود ۲ میلیون کاربر جدید از ابتدای ماه گذشته ثبت شده اند.

ایجاد یک کیف پول ارز دیجیتال قدم ضروری برای کسانی است که می خواهند وارد فضای رمزنگاری شوند و به خرید و فروش بیت کوین و ارز دیجیتال مشغول شوند. کیف پول افراد را قادر می سازد که به خرید، ذخیره و صرف کوین های دیجیتال بپردازید. پس می توان اینگونه پیش بینی کرد که امکان دارد اتفاقات خوبی در بخش تقاضا بوجود آید و بالا رفتن تقاضا می تواند باعث بالا رفتن قیمت ارزهای دیجیتال شود.
نظر شما در این مورد چیست؟

دیدگاه‌ها (۱)

*
*

    محمد پاسخ

    می تونه محرک بازار باشه ولی نمیشه دقیق پیش بینی کرد