logo
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر

بعد هالووینگ بیت کوین چه اتفاقی می افتد؟

بنیانگذار و مدیرعامل سابق Bitmain ، نسبت به چشم انداز افزایش قیمت بیت کوین پس از هالوینگ “بدبین” است. وی اظهار داشت که دو روند اول “بر اثر چرخه حباب دار ” ممکن است افزایشی باشد.

علاوه بر این ، وی به هالوینگ لایت کوین در ماه آگوست اشاره کرد ، که قیمت آن نه تنها افزایش نیافته بود بلکه در حال سقوط بود. ارزش این توکن در نیمه اول سال از ۳۱ دلار به ۱۳۵ دلار رسید ، اما سپس در ماه جولای ، درست قبل از هالوینگ شروع به کاهش کرد. اکنون حدود ۵۷ دلار معامله می شود.

وو گفت:

“شاید مردم قبل از رخ دادن هالوینگ حدس و گمان های زیادی می زنند، ولی دیگر نمی توانید این خبر خوب را بفروشید. شاید ، این بار چرخه صعودی ای در پیش رو نباشد . “

“در طول هالوینگ اول و دوم ، مردم نمی دانستند که انتظار چه چیزی را داشته باشند و در طول هالوینگ دوم ، بحث برای مقیاس بندی وضعیت را پیچیده تر کرد. اکنون مردم انتظار همین را دارند. “

اما متیو روززاک ، رئیس شرکت نرم افزاری بلاک چین Bloq ، نظرات متفاوتی داشت. وی با بیان اینکه بلوغ اکوسیستم اقتصادی بیت کوین به معنای حفظ قیمت بالاتر در طول زمان است ، وی گفت:

“آینده بهتری برای افراد Fidelity ، Bakkt و سایر نام های معتبری است که وارد این فضای ارز دیجیتال می شوند وجود دارد.”

وی عقیده دارد که همه سرو صداهایی که در مورد ارز دییجتال فیس بوک ایجاد شده است باعث ایجاد علاقه و جذب سایر افراد به این صنعت می شود.

روززاک انتظار دارد که قیمت آن به “حدود ۱۵،۰۰۰ تا ۱۰۰،۰۰۰ دلار” برسد…”

دیدگاه‌ها (۰)

*
*