logo
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر

بیت کوین کش و همه چیز درباره آن

بیت کوین کش پول الکترونیکی همتا به همتا. چهارمین ارز رمزنگاری به همراه قابلیت ماینینگ.

فعال کردن اقتصاد های جدید با معاملات کوچک، معاملات بزرگ تجاری و پرداخت های بدون مجوز.

 

 

 

 

 

 

بیت کوین کش

در سال ۲۰۱۷ پروژه بیت کوین و جامعه آن به دو بخش تقسیم شدند. بیت کوین (BTC) و بیت کوین کش (BCH). بیت کوین کش در واقع هارد فورک (Hard Fork ) بیت کوین میباشد.

با استفاده از BCH میتوانید برای هرکس در هر نقطه از جهان، ۲۴ ساعت شبانه روز و ۳۶۵ روز سال پول ارسال کنید. مانند اینترنت شبکه همیشه روشن است و شما هرگز به تاییدیه کسی احتیاج ندارید.


تفاوت بیت کوین و بیت کوین کش

سگویت SegWit: بیتکوین کش سگویت را اجرا نخواهد کرد.
سایز بلاک Blocksize: افزایش فوری از ۱ مگابایت تا ۸ مگابایت.
همزیستی Coexistence: بازنگری و تمیزکاری حمایت ها، ضامن این است که دو زنجیر به رقابت ادامه دهند، BCH قصد دارد تا اختلالات کاربری را کاهش دهد و اجازه می دهد تا دو زنجیره ایمن نگه داشته شود.

 

استدلال‌های مخالفان بیت کوین کش

بیت‌ کوین نباید برای استفاد‌ه‌های روزمره به کار گرفته شود: برخی از اعضای جامعه‌ی ارز بیت‌ کوین نمی‌خواهند که بیت‌ کوین در تراکنش‌های معمولی روزمره به کار گرفته شود. این افراد احساس می‌کنند که بیت‌ کوین هدف والاتری دارد.

این کار بین جامعه‌ی بیت‌ کوین دودستگی ایجاد می‌کند: اگر حجم بلوک افزایش یابد باعث ایجاد فورک در سیستم می‌شود که دو بیت‌ کوین مشابه را به وجود می‌آورد و جامعه‌ی بیت‌ کوین را دو دسته می‌کند. امکان دارد این کار هماهنگی و یکپارچی آن را از بین ببرد.

افزایش حجم بلوک باعث متمرکز بودن می‌شود: از آن‌جایی که حجم شبکه نیز افزایش می‌یابد، مقدار نیروی پردازشی مورد نیاز برای استخراج هم بالا می‌رود. با این کار استخرهای استخراج کوچک‌تر از بین می‌روند و نیروی استخراج به استخرهای بزرگ می‌رسد و در نتیجه شاهد متمرکز بودن فرایند می‌باشیم که با ماهیت بیت‌ کوین مغایر است.

 

پول نقد الکترونیکی همتا به همتا (P2P) صرفا به عنوان پول آنلاین ارسال شده از شخصی به شخص دیگر، بدون نیاز به شخص ثالث، قابل اعتماد شناخته شده.

همانطور که در برگه سفید اصلی بیت کوین توسط ساتوشی ناکاموتو شرح داده شده است، پول P2P از امضاهای دیجیتالی به عنوان بخشی از راه حل استفاده میکند، اما اگر شخص ثالثی برای جلوگیری از کلاهبرداری لازم باشد مزایای اصلی از بین میرود.

این باعث میشود که پول P2P راهی مورد اعتماد و بی خطر بدون نیاز به واسطه برای معاملات باشد.

 

شروع کار با بیت کوین کش بسیار آسان میباشد. ابتدا باید در اولین قدم یک کیف پول دیجیتال دانلود کنیم تا بتوانیم در اقتصاد بیت کوین شرکت کنیم.

دو راه ساده برای بدست آوردن بیت کوین کش وجود دارد: خرید آن یا کار برای آن.

خرید BCH پرکاربرد ترین و راحت ترین راه است. شما باید در صرافی ثبت نام ، و برای خرید بیت کوین مبلغی را واریز کنید. سپس آن را به بیت کوین کش تبدیل کنید.

 

خصوصیات بارز بیت کوین کش

سریع: در عرض چند ثانیه معامله کنید و در عرض چند دقیقه تایید شود .

قابل اعتماد: شبکه ای که بدون احتقال انجام میشود.

هزینه ی کم: ارسال پول در سراسر جهان برای سکه ها.

ساده: آسان ای استفاده و بدون دردسر

امن: قوی ترین فناوری بلاک چین در جهان.

قیمت BCH هم اکنون در ۱۴ ژانویه ۲۰۲۰ یا به عبارتی ۲۴ دی ماه ۹۸ معادل، ۲۸۳٫۰۴$ یا ۳٫۶۸۵٫۶۸۷ تومان میباشد.

 

دیدگاه‌ها ( ۰)

*
*