logo
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر
پارسی کوین | ارزهای دیجیتال، فروش ماینر، خرید ماینر

صرافی و ارز دیجیتال بایننس

بایننس یک سیستم مبادله جهانی رمز ارز ها میباشد که بستری برای تجارت ۱۰۰ ارز رمزنگاری را فراهم میکند. از اوایل سال ۲۰۱۸ بایننس از نظر حجم معاملات به عنوان بزرگترین صرافی رمز ارز ها در جهان در نظر گرفته شد.

بایننس یک صرافی است که کاربران می توانند ارز های رمز پایه خود را در آن مبادله کنند. آن ها از بسیاری از رایج ترین ارز های رمزنگاری شده پشتیبانی میکنند. بزرگترین صرافی ارز دیجیتال که برای میلیون ها کاربر در سراسر دنیا امکان معامله سریع و آنی ارز دیجیتال را فراهم میکند.

بایننس یک کیف پول دیجیتال رمزنگاری را برای معامله گران خود فراهم میکند جایی که آنها می توانند وجه الکترونیکی خود را ذخیره کنند.

بایننس

پیدایش Binance

binance در ابتدادر چین تاسیس شد ولی سال ۲۰۱۷ به دلیل محدودیت های اعمالی از سوی چین بر روی مبادلات ارزدیجیتال دفتر مرکزی خود را ابتدا به ژاپن و سپس به جزایر مالتا در اتحادیه اروپا منتقل کرد.

این بورس همچنین دارای برنامه های حمایتی ، نمودار های مختلف است که به معامله گران کمک میکند تا تصمیم های سرمایه گذاری بگیرند. یعنی همان تحلیل روند رمز ارز ها.

آن ها ادعا میکنند دارای استاندارد های بالای حفاظت هستند و دارای امنیتی با معماری بلاک چین است و توان پردازش بالایی را با ظرفیت پردازش حدود ۱٫۴ میلیون سفارش در ثانیه ارائه میدهد.

این تجارت از پیش از ۱۵۰ سکه از جمله انواع محبوب انها مانند : بیت کوین، انریوم، لایت کوین و نشانه های بومی خود (BNB) پشتیبانی میکند و این لیست همچنان در حال رشد است.

 

نام Binance بر اساس ترکیبی از کلمات باینری binary و مالی finance است.

علاقه مندان به ارز های رمزنگاری که مایل به راه اندازی نشانه های خود هستند می توانند از binance توسط تعداد زیادی از معامله گران و شرکت کنندگان برای مبادله و سرمایه گذاری در انواع ارز های رمز پایه استفاده میشود.

برای شروع تجارت کاربران باید شرایط لازم KYC را تکمیل کنند. پس از موفقیت در ایجاد حساب تجاری ، کاربران می توانند منابع مالی cryptocurrency را به آدرس کیف پول عمومی ارائه شده توسط بایننس برای شروع تجارت اضافه کنند.

ارز دیجیتال بایننس

بایننسبایننس ارز توکن خاص خود را دارد. Binance Coin . خود ارز دیجیتال بایننس جزو ارز یرتر است .

بایننس کوین با نماد BNB توسط صرافی BINANCE بزرگترین صرافی ارز دیجیتال عرضه شد.

قیمت ارز بایننس در ابتدای ورود به صرافی در حدود ۰٫۱ دلار معامله میشد. رویکرد این صرافی که کاربران را به سوی خود هدایت می‌کرد باعث شد تا در اواخر ۲۰۱۷ ، binance به یکی از صرافی‌های پرطرفدار تبدیل شود و همزمان با آن قیمت توکن BNB تا ۲۵ دلار هم افزایش یابد.

ارزش توکن BNB به شدت به فعالیت‌های صرافی و تحت تاثیر بایننس است. به همین دلیل هم این ارز دیجیتال جزو معدود توکن‌هایی بود که کمترین افت ارزش را در بازار نزولی ۲۰۱۸ تجربه کرد و با آغاز سال ۲۰۱۹، رشد فوق‌العاده‌ای تجربه کرد.

در ابتدای ۲۰۱۹ این توکن کار خود را با قیمت ۶ دلار آغاز کرد و در حال حاضر با طی یک روند صعودی شدید به حدود ۳۵ دلار هم رسیده است.

هم اکنون در تاریخ ۱۹ ژانویه ۲۰۲۰ یا به عبارت دیگر ۲۹دی ماه ۹۸ قیمت ارزدیجیتال بایننس معادل ۱۸٫۰۹$ یا ۲۳۶٫۰۲۸ تومان میباشد.

بلاک چین بایننس

بلاک چین binance در سال ۲۰۱۹ آزمایش و راه اندازی شد . گفتنی است که معماری و ساختار اصلی بایننس چین از بلاک چین کاسموس (Cosmos) گرفته شده است.

در حال حاضر قرارداد هوشمند بر روی بایننس چین وجود ندارد و تنها فریم‌ورکی برای ایجاد و خریدوفروش توکن‌ها در نظر گرفته شده است.

اصول طراحی بایننس چین به شرح زیر است:

  • نگهداری از سرمایه به عهده کاربران خواهد بود و کنترل کلیدهای خصوصی‌ را خودشان برعهده خواهند داشت.
  • عملکرد بالا و تاخیر زمانی بسیار پایین که پاسخگوی تعداد زیاد کاربران باشد.
  • تجربه کاربری بهینه، همانند سایت اصلی بایننس
  • قابل توسعه در بخش معماری، ایده‌ها
  • هزینه کارمزد پایین

در حال حاضر بایننس چین امکان ایجاد توکن‌های جدید را در بستر خود می‌دهد که می‌توان آن‌ها را ارسال، دریافت و فریز کرد.

دیدگاه‌ها ( ۰)

*
*